WILLA GENERAŁA

W ZACISZNYM OTOCZENIU WŁOCH
Rozpoczęcie budowy: 2017

Majestatyczny wygląd

Tętniąca na co dzień życiem Warszawa, kryje w sobie zaskakujące, klimatyczne i inspirujące miejsca. Taką okolicę odnajdujemy w dzielnicy Włochy, gdzie w parkowym, zacisznym otoczeniu majestatycznie prezentuje się Willa Generała.

Dzielnica Włochy

Włochy to dzielnica podmiejska otaczająca warszawskie lotnisko Chopina. Na podróżnych z całego świata czekają tu liczne niedrogie hotele. Wśród supermarketów dyskontowych znajdują się sklepy z meblami i wyposażeniem domu.

Lokalizacja

W pobliżu

Pamiętająca wojne

Jest to rezydencja łącząca w sobie cechy dawne i nowe,  piękno dawnego budownictwa i nowoczesną funkcjonalność. Stylowa elewacja i nawiązująca do stylu klasycystycznego architektura, czynią z willi perełkę wśród okolicznych zabudowań.  Doskonałym jej uzupełnieniem, może stać się malowniczy ogród, zaprojektowany na przestronnej działce o powierzchni około 1300m2, który dodatkowo wyeksponuje atmosferę Willi Generała.

Miejsce pełne wdzięku

W murach pamiętających czasy przedwojenne znajdują się dwa niezależne i przestronne mieszkania.  Jedno o pow. ok. 180 m2 z trzema pokojami, łazienką i kuchnią,  a drugie o pow. około 290 m2 z pięcioma pokojami , łazienką i kuchnią.

Mieszkania mogą bez trudu zostać przekształcone w jedno, a przy tym nie zatracić charakteru wnętrz. Pozostaje tylko własna aranżacja, która odzwierciedli ducha nowego właściciela.

Kontakt