Willa Generała

Aktualne inwestycje

Willa Generała

Opis inwestycji

Willa-Generala-01Tętniąca na co dzień życiem Warszawa, kryje w sobie zaskakujące, klimatyczne i inspirujące miejsca. Taką okolicę odnajdujemy w dzielnicy Włochy, gdzie w parkowym, zacisznym otoczeniu majestatycznie prezentuje się Willa Generała.

Jest to rezydencja łącząca w sobie cechy dawne i nowe,  piękno dawnego budownictwa i nowoczesną funkcjonalność. Stylowa elewacja i nawiązująca do stylu klasycystycznego architektura, czynią z willi perełkę wśród okolicznych zabudowań.  Doskonałym jej uzupełnieniem, może stać się malowniczy ogród, zaprojektowany na przestronnej działce o powierzchni około 1300m2, który dodatkowo wyeksponuje atmosferę Willi Generała.

W murach pamiętających czasy przedwojenne znajdują się dwa niezależne i przestronne mieszkania.  Jedno o pow. ok. 180 m2 z trzema pokojami, łazienką i kuchnią,  a drugie o pow. około 290 m2 z pięcioma pokojami , łazienką i kuchnią.

Mieszkania mogą bez trudu zostać przekształcone w jedno, a przy tym nie zatracić charakteru wnętrz. Pozostaje tylko własna aranżacja, która odzwierciedli ducha nowego właściciela.

Zobacz to pełne wdzięku miejsce i tam zostań.

Lokalizacja

 

Plany budynku

Zdjęcia inwestycji


Rzetelna Firma Osobowość Branży 2018 Deweloper Roku 2019 #

# # # #
© 2016 BUSZREM S.A. Proudly developed by Premium Solutions