OSIEDLE RAKUSZANKI

OKOLICA POSIADAJĄCA ROZWINIĘTĄ INFRASTRUKTURĘ
Rozpoczęcie 2007
Zakończenie 2014

Komunikacja to podstawa

Buszrem Nieruchomości zrealizowało Osiedle Rakuszanki  w dzielnicy Warszawa-Ursus. Inwestycja ta adresowana jest do osób ceniących sobie mieszkanie w okolicy posiadającej rozwiniętą infrastrukturę towarzyszącą oraz dobrze skomunikowaną z centrum miasta.

Nieopodal inwestycji znajdują się m.in. park, stadion, basen, dom kultury a także popularny nie tylko wśród warszawiaków sklep Outlet Faktory.

Blisko stacji kolejowej

W pobliżu osiedla znajduje się stacja kolejowa Ursus (Szybka Kolej Miejska oraz Koleje Mazowieckie) a także dogodny węzeł komunikacji autobusowej umożliwiający swobodne dotarcie do każdego punktu miasta. Została oddana do użytkowania tzw.Trasa Nowolazurowa ul. Gierdziejewskiego w stronę Al. Jerozolimskich-  ułatwiająca dojazd do południowej części Warszawy i w stronę ul. Górczewskiej, kierująca się na zachód miasta.

Lista mieszkań

Nr lokaluPiętroLiczba pokoiMetraż (m2)BalkonRzutSTATUS
U1PRZYZIEMIE1111WOLNE

Lokalizacja

W pobliżu

Funkcjonalność

Funkcjonalnie zaplanowane mieszkania z balkonami zaprojektowane zostały w trzech budynkach z garażami podziemnymi i parkingiem zewnętrznym. Trzy etapy budowy z 336 lokalami mieszkalnymi i 19 usługowymi zostały zrealizowane i oddane do użytkowania. Inwestycja została podporządkowana nowoczesnym zasadom funkcjonalności z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców tak, aby spełniała ich wszystkie oczekiwania i potrzeby.

Infrastruktura