CZĘSTOCHOWA, UL. BARDOWSKIEGO 25

PIERWSZY W POLSCE TAKI BUDYNEK Z PREFABRYKATÓW
Rozpoczęcie 2015
Zakończenie 2016

Najnowsza technologia

BUSZREM-NIERUCHOMOŚCI oferuje nową inwestycję położoną w nowo zrewitalizowanej części miasta. Oryginalna architektura oraz przemyślany układ pomieszczeń, to główne atuty naszych lokali.

Mieszkania w budynku przy ul. Bardowskiego 25 zostały wykonane z prefabrykowanych ścian keramzytowych, które zgodnie z wynikami badań zachowują izolacyjność akustyczną większą od wymaganej normy.

Częstochowa

Częstochowa jest centralnym miastem aglomeracji częstochowskiej, a także największym ośrodkiem gospodarczym, kulturalnym i administracyjnym w subregionie północnym województwa śląskiego. W mieście znajduje się bazylika jasnogórska oraz klasztor na Jasnej Górze z otoczonym szczególnym kultem w Polsce, czczonym jako cudowny wizerunek i narodowa relikwia, obrazem Matki Boskiej Częstochowskiej.

Lokalizacja

W pobliżu

L jak Like it

W budynku o kształcie litery L na 4 kondygnacjach nadziemnych znajduje się 56 funkcjonalnych mieszkań o metrażach od 31 m2 do 58 m2, z balkonami lub loggiami, z osobną kuchnią lub aneksem kuchennym.

Budynek w całości podpiwniczony głównie dla potrzeb wielostanowiskowego garażu podziemnego z 19 miejscami postojowymi. Na dachu została umieszczona kotłownia gazowa zapewniająca ciepło i ciepłą wodę

Bezpieczeństwo

Standard i wykończenie są ważne dla przyszłych mieszkańców, dlatego wszystkie części wspólne są oddane z dbałością o każdy detal. Budynek z elewacją w kolorach: białym, pomarańczowym, żółtym i szarym idealnie komponuje się  z balustradami balkonów i loggii o konstrukcji stalowej.

Wokół budynku powstała strefa zieleni  oraz 38 miejsc parkingowych. Budynek został ogrodzony z kontrolą dostępu za pomocą domofonu, brama wjazdowa otwierana za pomocą pilota. Dodatkowo obiekt jest monitorowany.