Willa Modrzewie

Aktualne inwestycje


Willa Modrzewie – warto tu zamieszkać

Opis inwestycji

Idealne mieszkanie w mieście powinno spełniać szereg – z pozoru wykluczających się – wymagań. Przede wszystkim zapewniać mieszkańcom komfort odpoczynku i ciszę, a jednocześnie gwarantować doskonałą komunikację i łatwy dojazd do ścisłego centrum. Nowa, kameralna inwestycja Buszrem we Włochach przy ul. Naukowej 20/22 ma szanse spełnia wszystkie te oczekiwania.

W niewielkim, dwupiętrowym budynku znajduje się 17 zróżnicowanych mieszkań o powierzchni od 38 do 107 mkw. Funkcjonalne lokale z balkonami zaprojektowane zostały zgodnie z zasadami ergonomii – z myślą o potrzebach przyszłych mieszkańców. Do mieszkań na parterze przypisane są małe ogródki. Z kolei lokale na drugim piętrze są obszernymi apartamentami dwupoziomowymi z antresolami. Hala garażowa pod budynkiem oferuje 17 miejsc parkingowych.

Ogromnym atutem Willi Modrzewie jest jej położenie. Działka umiejscowiona w granicach starych Włoch otoczona jest domami jednorodzinnymi i niską zabudową wielorodzinną. Prosta, geometryczna bryła z elewacją w modnych, stonowanych szarościach dobrze wpisuje się w obecną na ulicy zieleń.

W stosunkowo niewielkiej odległości od budynku spotkamy centra handlowe, banki, szkoły, przedszkola i aż trzy różne tereny parkowe. Lokalizacja gwarantuje świetne połączenie z centrum Warszawy. Ulica położona jest blisko Alei Jerozolimskich, a dojazd do obwodnicy S2 zajmuje tylko 5 minut. Mieszkańcy zacisznej dzielnicy mogą korzystać z komunikacji autobusowej. Kilkanaście minut zajmuje dojście do stacji PKP Włochy oraz WKD Aleje Jerozolimskie.

Zarówno położenie mini osiedla, jak i jego projekt dedykowane są osobom, które cenią sobie nowoczesne rozwiązania oraz komfort i spokój. Mieszkania oferowane są w deweloperskim standardzie wykończenia, wykonane z należytą starannością i dbałością o detale. Zakończenie budowy planowane jest do końca 2016 roku.

W sprawie zakupu lokali mieszkalnych prosimy o kontakt z pracownikami Biura Sprzedaży Mieszkań

Warszawa – Włochy; ul. Cz. Kłosia 8; tel. 22 863 44 04; 22 478 25 24

W uzyskaniu kredytu hipotecznego pomogą Państwu pracownicy Domu Kredytowego NOTUS SA, długoletniego partnera Buszrem.


LokalizacjaPlany ostatnich wolnych lokali

BUD PIĘTRO NR LOK. LICZBA POKOI POW. M2 BALKON M2 TARAS M2 OGRÓD M2 RZUT
A 2+ antresola 9 2PK+ antresola 107,9 5,0 7,0 PDF

 

Wizualizacje inwestycji

Zdjęcia z postępu prac


Budowlana Firma Roku 2015 Inspiracje Wyroznienie 2017 Osobowość Roku 2015 Gazele Biznesu 2016 POIG Facebook Buszrem YouTube Buszrem
© 2016 BUSZREM S.A. Proudly developed by Premium Solutions

NOWE OSIEDLE NA ŻOLIBORZU- BLISKO CENTRUM, OBOK NATURY!!!  SPRAWDŹ