Willa Modrzewie

Realizacje

Willa Modrzewie – warto tu zamieszkać

Opis inwestycji

Idealne mieszkanie w mieście powinno spełniać szereg – z pozoru wykluczających się – wymagań. Przede wszystkim zapewniać mieszkańcom komfort odpoczynku i ciszę, a jednocześnie gwarantować doskonałą komunikację i łatwy dojazd do ścisłego centrum. Nowa, kameralna inwestycja Buszrem we Włochach przy ul. Naukowej 20/22 ma szanse spełnia wszystkie te oczekiwania.

W niewielkim, dwupiętrowym budynku znajduje się 17 zróżnicowanych mieszkań o powierzchni od 38 do 107 mkw. Funkcjonalne lokale z balkonami zaprojektowane zostały zgodnie z zasadami ergonomii – z myślą o potrzebach przyszłych mieszkańców. Do mieszkań na parterze przypisane są małe ogródki. Z kolei lokale na drugim piętrze są obszernymi apartamentami dwupoziomowymi z antresolami. Hala garażowa pod budynkiem oferuje 17 miejsc parkingowych.

Ogromnym atutem Willi Modrzewie jest jej położenie. Działka umiejscowiona w granicach starych Włoch otoczona jest domami jednorodzinnymi i niską zabudową wielorodzinną. Prosta, geometryczna bryła z elewacją w modnych, stonowanych szarościach dobrze wpisuje się w obecną na ulicy zieleń.

W stosunkowo niewielkiej odległości od budynku spotkamy centra handlowe, banki, szkoły, przedszkola i aż trzy różne tereny parkowe. Lokalizacja gwarantuje świetne połączenie z centrum Warszawy. Ulica położona jest blisko Alei Jerozolimskich, a dojazd do obwodnicy S2 zajmuje tylko 5 minut. Mieszkańcy zacisznej dzielnicy mogą korzystać z komunikacji autobusowej. Kilkanaście minut zajmuje dojście do stacji PKP Włochy oraz WKD Aleje Jerozolimskie.

Zarówno położenie mini osiedla, jak i jego projekt dedykowane są osobom, które cenią sobie nowoczesne rozwiązania oraz komfort i spokój. Mieszkania oferowane są w deweloperskim standardzie wykończenia, wykonane z należytą starannością i dbałością o detale. Zakończenie budowy planowane jest do końca 2016 roku.

W sprawie zakupu lokali mieszkalnych prosimy o kontakt z pracownikami Biura Sprzedaży Mieszkań

Warszawa – Włochy; ul. Cz. Kłosia 8; tel. 22 863 44 04; 22 478 25 24

W uzyskaniu kredytu hipotecznego pomogą Państwu pracownicy Domu Kredytowego NOTUS SA, długoletniego partnera Buszrem.

Lokalizacja


Wizualizacje inwestycji

Zdjęcia z postępu prac


Rzetelna Firma Osobowość Branży 2018 Deweloper Roku 2019 #

# # # #
© 2016 BUSZREM S.A. Proudly developed by Premium Solutions