Częstochowa, Bardowskiego 25

Aktualne inwestycje


Częstochowa, ul. Bardowskiego 25

Opis inwestycji

BUSZREM-NIERUCHOMOŚCI oferuje nową inwestycję położoną w nowo zrewitalizowanej części miasta. Oryginalna architektura oraz przemyślany układ pomieszczeń, to główne atuty naszych lokali.

W budynku o kształcie litery L na 4 kondygnacjach nadziemnych będzie 56 funkcjonalnych mieszkań o metrażach od 31 m2 do 58 m2, z balkonami lub loggiami, z osobną kuchnią lub aneksem kuchennym.

Budynek zostanie w całości podpiwniczony głównie dla potrzeb wielostanowiskowego garażu podziemnego z 19 miejscami postojowymi. Na dachu zostanie umieszczona kotłownia gazowa zapewniająca ciepło i ciepłą wodę.

Standard i wykończenie SA ważne dla przyszłych mieszkańców, dlatego wszystkie części wspólne będą oddane z dbałością o każdy detal. Budynek z elewacją w kolorach: białym, pomarańczowym, żółtym i szarym idealnie komponować się będzie z balustradami balkonów i loggii o konstrukcji stalowej.

Wokół budynku zaplanowana jest strefa zieleni, plac zabaw oraz 38 miejsc parkingowych.

Pracownicy Domu Kredytowego NOTUS S.A. długoletniego partnera Buszrem, pomogą Państwu w uzyskaniu w kredytu hipotecznego

W sprawie zakupu lokali mieszkalnych, miejsc parkingowych w garażach oraz na parkingu zewnętrznym prosimy o kontakt:

Biuro Sprzedaży Mieszkań:

 tel. :728 546 363

 e-mail: mieszkania@buszrem.pl

Dom Kredytowy Notus:

Częstochowa, Plac Daszyńskiego 14 lok 2

tel.: 695-855-638

tel.: 34/ 360-66-45

e-mail: monika.bajor@dknotus.pl


LokalizacjaPlany dostępnych lokali

Zdjęcia inwestycji


Budowlana Firma Roku 2015 Inspiracje Wyroznienie 2017 Osobowość Roku 2015 Gazele Biznesu 2016 POIG Facebook Buszrem YouTube Buszrem
© 2016 BUSZREM S.A. Proudly developed by Premium Solutions

KUP MIESZKANIE NA MOKOTOWIE- ZAMIESZKAJ W PRESTIŻOWEJ DZIELNICY!!!  SPRAWDŹ