Buszrem S.A. Nieruchomości

BUSZREM  jest polską grupą skupiającą działalność wokół sektora budowlanego. Swój obecny kształt zawdzięczamy licznym przemianom własnym oraz towarzyszącym im transformacjom gospodarki krajowej. Na fundamencie powstałej w 1989 roku firmy budowlano montażowej,   w  kolejnych latach rozwijanej o kolejne działalności, zbudowaliśmy stabilne przedsiębiorstwo z  tradycjami i polskim kapitałem.

Nabyte przez lata doświadczenie w budowie obiektów użyteczności publicznej oraz obiektów przemysłowych pozwoliło nam rozwinąć skrzydła na warszawskim rynku nieruchomości. Działalność deweloperska prowadzona od 2001 roku stawia przed nami kolejne wyzwania. Z myślą o klientach szukamy, nie tylko atrakcyjnych lokalizacji i funkcjonalnych projektów, ale również pomysłów kuszących świeżością i niekonwencjonalnością.

Buszrem S.A. to dziś dynamicznie rozwijająca się firma, bazująca zarówno na długoletnim doświadczeniu, jak i wiedzy technologicznej. Zajmujemy się kompleksową działalnością inwestycyjną, w branży mieszkaniowej. Dbamy zarówno o jakość obsługi klienta jak i o zachowanie najwyższych norm jakości budownictwa. Pomagamy klientom nie tylko w wyborze mieszkania, ale również staramy się służyć radą, w uregulowaniu formalności administracyjnych na każdym etapie, aż po przekazanie wykończonego obiektu w systemie „pod klucz”.

Zależy nam, aby oferowane wyroby i świadczone usługi były dla Państwa źródłem wieloletniego zadowolenia. Pragniemy stać się synonimem domu na stabilnym fundamencie, emanującego spokojem, ciepłem i równowagą.